Всесвітній день Таро

Всесвітній день Таро

Всесвітній день Таро (World Tarot Day) — відзначається щороку 25 травня, це свято, яке вшановує мистецтво, символіку та практику читання Таро.

Всесвітній день Таро був заснований у 2003 році письменницею та майстром Таро Ден Елдер у 2003 році після того, як їй набридло слухати міфи та дезінформацію про Таро в ЗМІ. Це й найдихнуло заснувавати таку подію, яка щороку набуває все більшого поширення та підтримки по всьому світу.

Ден Елдер в одному з інтерв’ю казала, що використовує Таро як інструмент для духовного керівництва, медитації та інтуїтивного прояснення, коли їй потрібна невелика допомога. Це спосіб доторкнутися до нашої мудрої інтуїції та почути внутрішній голос, до якого нам іноді важко прислухатися.

Ден Елдер

Схожі події:
✔️ День довіри своїй інтуїції

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Міфи про Таро:

  1. Таро – це іструмент лише для ворожіння
    Ворожки часто їх використовують. Карти Таро самі по собі не можуть передбачати майбутнє. Але карти – це просто інструмент, який можна використовувати для спроби інтерпретувати та зрозуміти підсвідомі процеси. Насиченість символічними образами робить карти Таро чудовим інструментом зв’язку з внутрішнім світом людини, що часто використовують деякі психологи та психотерапевти. І це не пов’язано з ворожінням та передбаченням майбутнього. Це спосіб доторкнутись до підсвідомого через символізм та архетипи, метафори, розширити можливості взаємодії та співпраці спеціаліста та пацієнта.
  2. Читання Таро – це суворі правила
    Не існує правильного чи неправильного способу читання карт Таро. Насправді існує безліч методів, стратегій, підходів і традицій. Не існує секретного звіда правил Таро чи клубу, все залежить від того, що ви з цього робите. Як і будь-яке хобі, навчитися читати Таро потребує часу та практики! 
  3. Перша колода Таро – має бути подарунком
    Звісно, це міф, невідомого походження. Карти Таро часто дарують, це гарний подарунок! Але ви можете самі обати й придбати собі свою першу колоду Таро.

Цей день об’єднує поціновувачів, професійних тарологів та практиків Таро з усього світу, щоб сприяти розумінню та дослідженню карт Таро як інструменту для саморефлексії, керівництва та духовного зростання. Це дає можливість визнати значення Таро в різних культурах і незмінну популярність цієї стародавньої практики ворожіння та пізнання себе й світу.

Коли будемо відзначати Всесвітній день Таро?

РікДатаДень
202425 травняСубота
202525 травняНеділя
202625 травняПонеділок
202725 травняВівторок
202825 травняЧетвер
Позначки:
Copy link