Всесвітній день спортивного орієнтування

Всесвітній день спортивного орієнтування

Всесвітній день спортивного орієнтування (World Orienteering Day) – щорічний захід, який відзначався раніше у другу середу травня. Метою цього дня є популяризація спортивного орієнтування та заохочення людей різного віку спробувати його. Орієнтування на місцевості — це складна активнічть на свіжому повітрі, яка вимагає від учасників використання карти та компаса для навігації через контрольно-пропускні пункти, часто в природному середовищі. Це чудовий спосіб займатися спортом, насолоджуватися прогулянками на природі та розвивати навички вирішення проблем і прийняття рішень.

З часом подія трансформувалася у Всесвітній тиждень спортивного орієнтування. Більше інформації про цю подію можна знайти на сайті присвяченому Всесвітньому дню спортивного орієнтування на сайті worldorienteeringweek.com, де організатори й визначають рекомендовані дати його проведення та дають інформаційну підтримку.

У 2024 році Всесвітній тиждень спортивного орієнтування відзначається 18-26 травня.
Схожі події:

✔️ День орієнтування без компасу
✔️ Міжнародний день перетягування канату

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Клуби та організації зі спортивного орієнтування організовують перегони, курси та тренування, щоб познайомити людей із спортом і надати можливість досвідченим орієнтувальникам випробувати себе. Захід відкритий для всіх, незалежно від віку, статі та рівня фізичної підготовки. Всесвітній день спортивного орієнтування — це чудова нагода для людей дослідити нові місця, познайомитися з новими людьми та відкрити для себе радість спортивного орієнтування.

Перевірено та доповнено редакцією DAY TODAY

Позначки:
Copy link