Всесвітній день інтроверта

Всесвітній день інтроверта

2 січня відзначається Всесвітній день інтроверта (World Introvert Day).

Читайте також:
🐌 Всесвітній день неквапливості

Дізнайтеся більше про філософію «Повільного руху» , а також яких ідей та принципів дотримується напрямок «Повільна мода».

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Історія заснування Всесвітнього дня інтроверта

Його святкування було впроваджено у 2011 році з метою поширення інформації про те, що спосіб життя та особливості таких людей є нормальним явищем. Інтроверти заглибленні у свої почуття й не бажають ділитися ними з оточуючими. Але це не є приводом до глузування й осуду. Також не слід плутати інтровертів з аутистами.

Хто такі інтроверти?

Свою максимальну продуктивність інтроверти показують поодинці, але це зовсім не означає, що вони не здатні працювати у колективі. Такі люди вважають, що свої думки краще висловлювати на папері, ніж в усній формі. Тому їхні повідомлення завжди лаконічні, чіткі та грамотні. 

Також інтровертів відрізняє спостережливість. У розмові вони можуть не вимовити ні слова, але дуже гарно зчитати міміку іншої людини, щоб зробити висновок про її характер та щирість почуттів.

На перший погляд здається, що інтроверти не здатні відчувати справжні та сильні емоції. Але це тільки поверхневе враження. Вони глибше, ніж екстраверти переживають усі події у своєму житті, однак все ховають глибоко у душі.

«Сила інтровертів. Тихі люди у світі, що не може мовчати» Сьюзан Кейн – головні ідеї книги
Позначки:
Copy link