Всесвітній день фармацевта

Всесвітній день фармацевта

Всесвітній день фармацевта святкують кожен рік 25 вересня.

Схожі події:
💊 День фармацевта (День аптекаря)
💊 День фармацевтичного працівника України

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Хто такі фармацевти?

Фармацевти – це не лише аптечні працівники.

Фармацевт — молодший спеціаліст з середньою фармацевтичною освітою, працюючий в аптеках, аптечних складах, контрольно-аналітичних лабораторіях, фармацевтичних фабриках і виробництвах, на підприємствах хіміко-фармацевтичної промисловості, в органах управління фармацевтичної служби, фармацевтичних фірмах, підрозділах державної служби України лікарських засобів, науково-дослідницьких інститутах й навчальних закладах1.

Вони роблять величезний внесок у здоров’я населення. Це люди, які мають спеціальну медичну освіту, що надає їм право зберігати й правильно підбирати складові лікарняних засобів, консультувати покупців щодо препаратів, вести облік рецептів тощо. Більшість з них співпрацюють з лікарнями, лабораторіями та заводами.

Історія святкування Всесвітнього дня фармацевта

Офіційно свято було затверджено у Туреччині в 2009 році. Саме в Стамбулі була заснована Міжнародна фармацевтична організація (МФО), яка є партнером ВООЗ. Відтоді фармацевтичні працівники щороку вшановують своє професійне свято.

В Україні свято вперше відзначили в 1999 році, згідно з утвердженим указом президента. Працівників цієї галузі нараховується близько 350 тисяч.

Листівки на День фармацевта

👉 Розділ Листівки та привітанняЛистівки у ВайберіЛистівки в Телеграмі

  1. https://uk.wikipedia.org/wiki/Фармацевт []
Позначки:
Copy link