Тиждень єврейської книги

Тиждень єврейської книги

Тиждень єврейської книги (Jewish Book Week) відзначається щорічно та розпочинається завжди в суботу у лютому або березні.

Історія Тижня єврейської книги

Тиждень єврейської книги, організований Єврейською книжковою радою, є традицією, що бере свій початок у 1925 році. Єврейська книжкова рада, одна з найстаріших організацій, що обслуговує єврейську громаду в США та Великій Британії, започаткувала цей захід, коли Фанні Ґолдштейн, бібліотекарка Бостонської публічної бібліотеки, організувала виставку єврейських книг. Захід швидко набув популярності в єврейській громаді.

Тиждень єврейської книги, який спочатку збігався зі святом Шавуот, фестивалем науковців, відіграв ключову роль у створенні Єврейської книжкової ради у 1943 році. Це дозволило організації служити єврейській громаді в більш широкому масштабі.

У 2025 році Тиждень єврейської книги буде проходити 2-10 березня.

Схожі події:

✔️ Міжнародний день єврейської книги
✔️  Єврейський Новий рік «Рош ха-Шана»

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Святкування по всьому світу

Сьогодні Тиждень єврейської книги відзначається в багатьох місцях по всій території Сполучених Штатів, а найпомітніша подія відбувається у Сполученому Королівстві.

Фестиваль щороку збирає письменників і спікерів, що спеціалізуються в різних галузях, таких як історія, журналістика, філософія, наука, мистецтво, музика, поезія і художня література. У ньому беруть участь єврейські письменники, які ініціюють дискусії на сучасні теми, тим самим збагачуючи розуміння і вшанування єврейської культури в громаді.

Як взяти участь

Участь у Тижні єврейської книги може бути надзвичайно збагачуючим досвідом. На місцевих заходах часто виступають єврейські автори та спікери, які розповідають про свою історію та культуру. Для тих, хто шукає більш масштабну подію, фестиваль у Лондоні є головною визначною пам’яткою.

Поширення інформації про свято в соціальних мережах з хештегом #JewishBookWeek також може допомогти поширити обізнаність і розуміння цієї важливої культурної події.

Позначки:
Copy link