Міжнародний день бездоріжжя

Міжнародний день бездоріжжя

Міжнародний день бездоріжжя (International Off-Road Day), що відзначається 8 жовтня, присвячений любителям гострих відчуттів і пригод, які живуть заради міцності і любові до бездоріжжя. Цей день – не лише про приплив адреналіну, а й про дружню спільноту, навколишнє середовище та спільну пристрасть до дослідження незвіданих шляхів.

Організатори події Can-Am Off-Road закликають приєнуватися до #InternationalOffRoadDay: “Заплануйте авантюрну поїздку, зберіть друзів і давайте насолоджуватися нашою колективною любов’ю до пригод на природі та бездоріжжю. Наша планета величезна і дивовижна, повна бездоріжжям, яке чекає на відкриття. Прийшов час відсвяткувати глобальну позашляхову спільноту та зв’язки, які нас об’єднують.

Can-Am, відоме ім’я в позашляховому співтоваристві, знаходиться в авангарді святкування Міжнародного дня бездоріжжя. Вони не лише проводять заходи по всій Північній Америці, але й роблять значні внески в організації, які позитивно впливають на громади, де популярний позашляховик.

Як я можу долучитися?

  • Слідкуйте за новинами за хештегом #InternationalOffRoadDay у соціальних мережах організаторів.
  • Чи обов’язково мати власний квардрацикл?
    Ні, запрошуються всі бажаючі!
  • Чи повинен я мати позашляховик?
    Зовсім не обов’язково.
  • Чи обмежена ця подія Північною Америкою?
    Абсолютно ні! Організатори закликають любителів бездоріжжя з усіх куточків світу приєднатися до свята!

Міжнародний день бездоріжжя – це більше, ніж просто день пригод, це день, коли можна поспілкуватися з іншими ентузіастами, поділитися історіями і зробити свій внесок у спільноту.

Схожі події
✔️ День автомобіліста і дорожника

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Позначки:
Copy link