Друга седмиця Великого посту.

Друга седмиця Великого посту

Сьогодні починається друга седмиця Великого посту. Другий тиждень постування присвячений вшануванню пам’яті візантійського святителя Григорія Палми.

У 2024 році Друга седмиця Великого посту починається 25 березня

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Єпископ розповсюджував серед вірян вчення про те, що через піст людина може очистити своє тіло та душу і стати ближче до Творця. Святий мав гарну освіту і мав усі шанси обійняти високу посаду, але відрікся від мирського та присвятив своє життя служінню Господу. Субота Другої седмиці вважається днем згадки про всіх спочилих родичів і повторюється тричі протягом усього посту.

Другий тиждень постування змушує християн задуматися над тим, що кожна молитва досягає Бога. Тіло перебуває у муках, а душа у блаженстві – так заведено говорити під час Великого посту. Якщо вірянин щиро прагне до пізнання Господа, він зможе подолати усі труднощі на шляху до нього. Знання про те, що Бог є світлом у житті, допоможе не втрачати сил та надії. Молитва під час посту є найсильнішою, адже через очищення тіла людина може досягти піднесення душі.

  • Протягом Другої седмиці вірянам не можна відмовляти у допомозі слабшим. Також необхідно проявити милосердя і давати милостиню усім, хто цього потребує.

Друга седмиця Великого посту закінчується 31 березня.

Позначки:
Copy link