День народження Грінпіс

День народження Грінпіс

15 вересня річницю свого заснування святкує «Грінпіс» – День народження Грінпіс – найвідоміша екологічна та природоохоронна організація у світі, яка не має відношення до урядів та влади. 

Схожі події:
🏞 Всесвітній день здоров’я довкілля
🏞 Український День навколишнього середовища (День довкілля)
🏞 Всесвітній день екологічної освіти

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

День народження Грінпіс в історії

Подія, яка стала першою цеглиною для створення організації, відбулася у 1971 році. Тоді невелика група ентузіастів вирушила на судні з Ванкуверу з метою зробити світ кращим. Це рішення стало першим заходом «Грінпіс». Завзяті активісти організували комітет Don’t Make a Wave та сівши на човен під назвою «Філліс Кормак», який опісля перейменували на GreenPeace, вирушили до Амчітки для того, щоб мирно протестувати проти ядерних випробувань. Учасниками першої акції та засновниками організації були Дж. Болен, П. Кот та І. Стоу. Завдяки їхньому мирному протесту уряд США припинив ядерні випробування біля Амчітки.

Ідеї та принципи GreenPeace

GreenPeace – незалежна організація, яка використовує творчі, неагресивні та ненасильницькі способи, щоб звернути увагу мешканців планети на екологічні проблеми та змусити попіклуватися про зелене майбутнє.

Вона існує та проводить свої акції тільки завдяки внескам та пожертвуванням однодумців та принципово не приймає грошову допомогу від урядових підрозділів, бізнес-структур, політичних платформ.

  • Зараз «Зелений світ» має майже 3 млн прихильників по всій планеті.
Позначки:
Copy link