День в’язня

День в’язня

2 січня відзначається День в’язня.

Читайте також:
Всесвітній день свободи преси
Дізнайтеся в чому полягає різниця між свободою преси та свободою слова, а також яке місце займає Україна в рейтингу організації «Репортери без кордонів».

Підпишіться на наші канали у Viber чи Telegram і ми нагадаємо вам про всі актуальні свята та події на кожен день.

Мета заснування День в’язня

Мабуть, він є одним із найсуперечливіших святкових днів, які існують у світі. З одного боку, його мета – це нагадування всім, що будь-яка людина може опинитися у скрутних обставинах, які приведуть її за ґрати. Тому треба поважати гідність тих, хто знаходиться зараз у місцях позбавлення волі або повернувся звідти. Також ініціатори впровадження цього дня привертають увагу до скрутних умов та беззаконня, яке іноді трапляється у сучасних в’язницях.

Але, з другого боку, не всі люди можуть спокійно сприймати відзначання свята тих, хто скоїв злочин проти них самих або їхньої родини. Можна довго розмірковувати про християнське всепрощення, коли йдеться про чужих людей. Але коли стикаєшся із насильством щодо себе, найчастіше ці принципи перестають існувати. Насправді, піднятися у своєму духовному розвитку до вибачення вбивць та ґвалтівників можуть одиниці.

Позначки:
Copy link