Як отримувати 5% кешбеку на Booking.com

Booking Кешбек

Через сервіс кешбеку Hellocashback можна отримувати 5% на кожне бронювання на Booking.cоm. Зауважте, не “до 5%”, а саме фіксовані 5%. Це дуже вигідно!

Так само цим кешбек сервісом можна користуватися не тільки для отримання “знижки” на букінгу, а й у багатьох популярних магазинах: Ашан, Фокстрот, Інтертоп, iHerb, AliExpress, goodwine тощо.

Отже, щоб отримати кешбек на букінгу треба:

1. Зайти і зареєструватися на сервісі Hellocashback

2. Знайти в каталозі Booking.cоm 

3. Перейти на Booking.cоm через посилання сервісу (прочитайте там ще правила отримання кешбеку, вони не складні, але важливі)

4. Все інше нічим не відрізняється від звичного бронювання на букінгу. Ви все робите через свій аккаунт, з усіма вашими власними знижками від букінгу. На самому сайті Booking вгорі ви будете бачити логотип Hellocashback, а при оплаті буде вказано сумму кешбеку, яку ви отримаєте. Hellocashback офіційно співпрацює з Booking.cоm, тому все дуже зручно. 

5. Кешбек буде нараховано через 30+ днів після виїзду з готелю. Все реальними грошима, які можна вивести собі на банківську картку.

Отримувати кешбек можна на конжне бронювання. Головне не забувати переходити через посилання Hellocashback. Сервіс має гарну україномовну службу підтримки. Якщо виникнуть питання, завжди можна звернутися.

Користуйтеся! Зазвичай проживання в готелях коштує чимало, тож і кешбек виходить дуже приємним. Особливо, коли про нього вже забув, а тобі на пошту приходить повідомлення про зарахування. 😊

Схожі статті

Copy link