День сімейної медицини в Україні

День сімейної медицини в Україні

День сімейної медицини в Україні – це щорічне святкування, приурочене до вшанування сімейних лікарів і підкреслення важливості сімейної медицини в системі охорони здоров’я. Відзначається 19 травня кожного року у Всесвітній день сімейного лікаря.

День сімейної медицини в Україні важлива подія, бо процес реформування системи охорони здоров’я потребує підтримки та поширення інформації як серед населення, так і серед працівників медицини. Тому важливо підкреслювати потребу у розвитку сімейної медицини, покращувати стандарти надання медичної допомоги та підтримки лікарів сімейної практики.

  • 2000 рік – Постанова Кабінету Міністрів України «Про комплексні заходи щодо впровадження сімейної медицини в систему охорони здоров’я».
  • 2010 рік – створено Всесвітній день сімейного лікаря, з ініціативи Всесвітньої ради сімейних лікарів WONCA, в яку також входить Українська асоціація сімейних лікарів і був створений
  • 6 грудня 2017 року – Кабінет Міністрів України затвердив Указ Президента щодо запровадження в Україні нового професійного свята – Дня сімейної медицини.
  • 2018 рік – стартувала національна кампанія «Лікар для кожної родини», і відтоді кожен громадянин нашої країни має право на обслуговування сімейним лікарем за власним вибором.

Ця подія – це нагода визнати внесок сімейних лікарів в забезпечення першої лінії медичної допомоги, довірчих відносин з пацієнтами та збереження здоров’я сімей. Сімейний лікар має стати дуже близькою людиною у сімейному колі, тому довіра має таке ж важливе значення, як і професійні якості. Сімейна медицина – саме той вид медичних послуг, який стосується кожного і є первинним у ланці медичної допомоги.

Під час Дня сімейної медицини в Україні важливо не лише привітати та відзначити лікарів, а також висвілювати проблеми та недоліки сімейної медицини, обговорювати напрямки та способи вдосконалення й покращення цієї галузі, від якої значною мірою залежити.

Листівки на День сімейного лікаря

Вітання з Днем сімейного лікаря! картинка | Вітальна листівка - Листівка на Всесвітній день сімейного лікаря
З Днем сімейного лікаря! листівка з квітами | Вітальна листівка - Листівка на Всесвітній день сімейного лікаря
Зі святом картинка на День сімйного лікаря! | Вітальна листівка - Листівка на Всесвітній день сімейного лікаря
Loading...

👉 Розділ Листівки та привітанняЛистівки у ВайберіЛистівки в Телеграмі

Коли будемо відзначати День сімейної медицини в Україні?

РікДатаДень
202419 травняНеділя
202519 травняПонеділок
202619 травняВівторок
202719 травняСереда
202819 травняП’ятниця

Перевірено та доповнено редакцією DAY TODAY

Позначки:
Copy link